Znajdź nas na:
Bądź na bieżąco:
Kontakt więcej

Pitbull - Barany w MOSie 4IV

MOSKINO


tytuł oryginalny: Pitbull. Ostatni pies

reżyseria: Władysław Pasikowski
aktorzy: Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Rafał Mohr, Zbigniew Zamachowski, Marian Dziędziel, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Cezary Pazura, Dorota Rabczewska, Adam Woronowicz, Iza Kuna, Krzysztof Kiersznowski, Michał Kula, Agnieszka Kawiorska, Artur Szpilka, Ka

czas trwania: 124 min. 
produkcja: Polska 2018 
premiera: 2018-03-15
język: polski 
napisy: angielskie
in Polish with English subtitles

 

fot. Maciej Hachlica © Ent One Investments

Kiedy ginie policjant z wydziału terroru, jego koledzy natychmiast rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uznają nie tylko za swój obowiązek, ale też kwestię honoru. Niestety, po zmianach organizacyjnych i serii zwolnień braki kadrowe stawiają śledztwo pod znakiem zapytania. Komendant ściąga do Warszawy policjantów z zewnątrz, w stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz  - prosto z Waszyngtonu - Nielat, znany obecnie jako Quantico. Wpadają w sam środek walki o dominację nad miastem pomiędzy gangami z Pruszkowa i Wołomina, kiedy na scenie pojawia się kolejny, znaczący gracz.

Najnowszy film Władysława Pasikowskiego, twórcy Jacka Stronga i kultowych PsówPitbull. Ostatni pies to rasowe kino sensacyjne, pełne świetnych dialogów i pełnokrwistych postaci, które nie zawiedzie zarówno fanów serialowego Pitbulla, jak i miłośników ostatnich hitów – Pitbull. Nowe porządki i Pitbull. Niebezpieczne kobietyPatryka Vegi. W rolach głównych widzowie zobaczą znanych bohaterów “starej gwardii”, czyli Marcina DorocińskiegoKrzysztofa Stroińskiego oraz Rafała Mohra. Obsadę najnowszego Pitbulla dopełniają m.in. Marian DziędzielZbigniew Zamachowskioraz Jadwiga Jankowska-Cieślak, a w gościnnej roli wokalistka Katarzyna Nosowska.

 

ZOBACZ ZWIASTUN


Bilety:

KUP LUB REZERWUJ BILET ONLINE 

Normalny 22 zł
Ulgowy 15 zł 

04 Kwietnia 2018 godzina 20.45

26 Marca 2018 godzina 20.55

17 Marca 2018 godzina 20.45

Organizatorzy:

Znajdź nas na:
Bądź na bieżąco:
Kontakt więcej
Znajdź nas na:
Bądź na bieżąco:
Kontakt więcej