Znajdź nas na:
Bądź na bieżąco:
Kontakt więcej

Czerwona jaskółka - Barany w MOSie 11III

MOSKINO


tytuł oryginalny: Red Sparrow

reżyseria: Francis Lawrence
aktorzy: Jennifer Lawrence, Joel Edgerton, Charlotte Rampling , Jeremy Irons , Matthias Schoenaerts , Mary Louise Parker

czas trwania: 140 min. 
produkcja: USA 2017 
premiera: 2018-03-02
język: angielski 
napisy: polskie
in English with Polish subtitles

 

Po nieszczęśliwym wypadku Dominika Jegorowa (Jennifer Lawrence) porzuca karierę baletnicy w teatrze Bolszoj i trafia do państwowej szkoły. Jest zmuszona do przyjęcia roli „jaskółki”, specjalnie szkolonej uwodzicielki na usługach rosyjskich służb specjalnych. Uczy się używać swego ciała jako broni i robi wszystko, by nie utracić własnego „ja” w trakcie morderczego, pełnego upokorzeń szkolenia. Udaje jej się stawić czoło niesprawiedliwemu systemowi i staje się bezcennym nabytkiem dla swych przełożonych. Jej pierwszym celem okazuje się Nate Nash (Joel Edgerton), agent CIA, który prowadzi ściśle tajną infiltrację rosyjskiego wywiadu. Dwoje młodych agentów wpada w pułapkę namiętności i kłamstw, która zagraża ich przyszłości, międzynarodowym sojuszom i bezpieczeństwu obu mocarstw.

 

Jennifer Lawrence i Joel Edgerton w ekranizacji bestsellerowej książki byłego agenta CIA Jasona Matthewsa. W pozostałych rolach Charlotte RamplingJeremy IronsMatthias Schoenaerts i Mary Louise Parker.

 

ZOBACZ ZWIASTUN 


Bilety:

KUP LUB REZERWUJ BILET ONLINE 

Normalny 22 zł
Ulgowy 15 zł 

11 Marca 2018 godzina 20.45

04 Marca 2018 godzina 20.45

Organizatorzy:

Znajdź nas na:
Bądź na bieżąco:
Kontakt więcej
Znajdź nas na:
Bądź na bieżąco:
Kontakt więcej