Znajdź nas na:
Bądź na bieżąco:
Kontakt więcej

Cicha Noc- Barany w MOSie 12IV

MOSKINO


tytuł oryginalny: Cicha Noc

reżyseria: Piotr Domalewski
aktorzy: Dawid Ogrodnik, Tomasz Ziętek, Arkadiusz Jakubik, Maria Dębska, Tomasz Schuchardt, Jowita Budnik

czas trwania: 101 min. 
produkcja: Polska 2017 
premiera: 2017-11-24
język: polski 
napisy: angielskie
in Polish with English subtitles

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2017: Złote Lwy dla najlepszego filmu i najlepszej pierwszoplanowej roli męskiej (Dawid Ogrodnik), Nagroda Jury Młodzieżowego, Nagroda Dziennikarzy, Nagroda Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych i Don Kichot - Nagroda Polskiej Federacji Dyskusyjnych Klubów Filmowych

Adam, na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec, brat, z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra z mężem. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.

 

Znakomity reżyserski debiut Piotra Domalewskiego, który okazał się sensacją tegorocznego festiwalu w Gdyni. Na ekranie Dawid OgrodnikTomasz Ziętek, i Arkadiusz Jakubik, którym partnerują m.in. Maria DębskaTomasz Schuchardt i Jowita Budnik.

 

| Adam, who has been working abroad, comes to his family home in Polish countryside for Christmas. At first he hides the real reason for his visit, but soon enough his plan starts to unravel. Situation gets even more complicated once Adam announces he is going to become a father and alcohol-induced celebration begins.

 

ZOBACZ ZWIASTUN


Bilety:

KUP LUB REZERWUJ BILET ONLINE 

Normalny 22 zł
Ulgowy 15 zł 

12 Kwietnia 2018 godzina 16.30

05 Grudnia 2017 godzina 15.00

Organizatorzy:

Znajdź nas na:
Bądź na bieżąco:
Kontakt więcej
Znajdź nas na:
Bądź na bieżąco:
Kontakt więcej