Znajdź nas na:
Bądź na bieżąco:
Kontakt więcej
2017.11.16

Przyszłość hip-hopu pochodzi z Memphis!

Przyszłość hip-hopu pochodzi z Memphis! 1 grudnia na scenie MOS wystąpi Cities Aviv - amerykański raper, który zaskakuje szeroką skalą inspiracji. W jego muzyce znajdą coś dla siebie miłośnicy jazzu, elektroniki oraz… nowofalowego rocka.

 

Koncert Cities Aviv to trzecia odsłona koncertowego projektu Something Must Break, jesienią wystartował na scenie Małopolskiego Ogrodu Sztuki. Kuratorem cyklu jest Artur Rojek, który dba o wyszukiwanie wykonawców przełamujących wszelkie bariery. Pod tym względem Cities Aviv nie zawiedzie koneserów alternatywnych brzmień.

Pod pseudonimem Cities Aviv ukrywa się pochodzący z Memphis Gavin Mays. To nie tylko raper, ale też producent i muzyk, który swą przygodę z muzyką zaczynał w składzie punkowego zespołu Copwatch. Fascynacja hip-hopem sprawiła jednak, że podjął się solowej kariery. W 2011 roku opublikował pierwszy mixtape, w 2014 roku - debiutancki album "Come to Life", a rok później - drugą solową płytę "Your Discretion Is Trust". Ten ostatni krążek został doskonale przyjęty przez fanów i krytyków. Muzyka Cities Aviv zaskakuje rozbudowanym, przestrzennym brzmieniem oraz oryginalnym zastosowaniem efektów wokalnych. Artysta nawiązuje zarówno do muzyki soul, jak i nowej fali, industrialu czy IDM. Pytany o inspiracje, wymienia jednym tchem Big Puna, Fat Joe, Deftones oraz... Joy Division. Eklektyczne podkłady oraz osobliwa, natchniona warstwa wokalna, uczyniły z Cities Aviv jedną z bardziej obiecujących postaci alternatywnego hip-hopu.. Zdezorientowani krytycy szybko wrzucili wykonawcę do szufladki z napisem cloud rap. Ale aspiracje Cities Aviv zdecydowanie wykraczają poza hip-hopowe trendy.

 

1 grudnia o godz. 19.00- MOS (ul. Rajska 12)

bilety przedsprzedaż 45 zł,

w dniu koncertu 55 zł

35 zł (uczestnicy Off festiwalu)

Bilety dostępne ONLINE, w kasie Teatru Słowackiego oraz kasie MOS (na dwie godziny przed każdym wydarzeniem)

 

Bilety dostępne na TICKETPRO

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!Znajdź nas na:
Bądź na bieżąco:
Kontakt więcej
Znajdź nas na:
Bądź na bieżąco:
Kontakt więcej