Znajdź nas na:
Bądź na bieżąco:
Kontakt więcej
2017.09.28

Something Must Break

Małopolski Ogród Sztuki zachęca do poszerzenia horyzontów muzycznych. 14 października pierwszy koncert z cyklu Something Must Break, a już teraz możecie zajrzeć na oficjalny blog projektu. To aktualizowana na bieżąco baza informacji o wykonawcach, wzbogacona o treści multimedialne.

Kuratorem projektu jest Artur Rojek.

 

Punkowa sensacja z Waszyngtonu, Priests zainauguruje projekt, którym Artur Rojek i Małopolski Ogród Sztuki chcą zwrócić uwagę na nowe, interesujące zjawiska muzyczne. Na scenie MOS-u zagrają jeszcze nietuzinkowy producent i kompozytor Mount Eerie oraz awangardowy raper Cities Aviv. 

 

Koncertom cyklu Something Must Break towarzyszy także specjalny blog. Adres www.somethingmustbreak.pl to jedyne miejsce w sieci, które gromadzi wiedzę o całym projekcie. Znajdziecie tam nie tylko informacje praktyczne, ale też materiały multimedialne (teledyski, playlisty) oraz artykuły związane z ideą Something Must Break, m.in. wywiad z Arturem Rojkiem- kuratorem projektu.

 

Przełamujcie schematy i poszerzajcie horyzonty z nami!  

 

Bilety w przedsprzedaży: 45 zł

          w dniu koncertu: 55 zł

Dla uczestników Off Festiwalu bilety w specjalnych cenach:

Przedsprzedaż 35 zł

w dniu koncertu 40 zł

Karnet 90 zł

Bilet ze zniżką wydajemy za okazaniem: biletu/opaski/paragonu/potwierdzenia mailowego zakupu biletu na Off Festiwal 2017

 

Bilety dostępne na TICKETPROZnajdź nas na:
Bądź na bieżąco:
Kontakt więcej
Znajdź nas na:
Bądź na bieżąco:
Kontakt więcej